Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz attiati #3194 üzenetére

    Az a baj ,hogy azert magas az ugynoki jutalek, mert benan csinaljak, kis hatekonysaggal (szinte cimlista-tarolok), es igy nehany uzletbol szeretnek megszedni magukat, az elvegzett osszmunkaval se ara'nyosan, hanem tobbet.
    Az szerintem nem ingatlanos, aki minden infora azt mondja, hogy jojjon, nezzuk meg. Nekem o valogassa elo az ingatlanokat! Ha azt mondom, hogy max. osszeg ennyi, ne akarjon olyat mutatni, amit "csak" 1.5x aron hirdetnek. Ha adott fekvesu telket keresek, akkor legyen mar annyi benne, hogy megtudja a telekrol, hogy merre all, ha eredetileg nem irta fel neki a tulaj, akkor is. Ha messze vagyok a celingatlanokrol, es mar szerzodtunk, ugyan adjon mar ki telefonon es/vagy emailben is olyan adatot, mint a helyrajzi szam - plane annak fenyeben hogy ha megnezem, akkor utana az onkorinal ha akarom, beazonositom.
    A lakasom eladasakor (az meg 2004 vegen volt) a hirdetesemre jottek kozvetitok, hogy ok eladna'k. Mondom OK, fix 50e jutalekert (votl akkor 10M-s a lakas, de Bekason, ahol nincsenek tavolsagok egy nagyobb adatbazis alapjan se). Nem kellett neki, pedig nem is kellett volna betanulnia az adatokat, hanem en baromi reszletes leirast tettem fel egy weboldalra. Termeszetesen nem onnan lett vevo...
    [Ennel randabb volt, amikor me'g vettuk ezt a lakast, a bekasi ingatlanos olyan szerzodest akart alairatni, hogy en mint vevo _is_ fizetek, es akkor is, ha barmely tavoli _rokonom_ megvesz egy olyan lakast, aminek a cimet akar me'g senkinek se adta ki, de az o adatbazisaban benne van. Es rendszeresen szerzodte oda az emberek. Nem ertem... Egyszeruen felveszi az osszes bekasi cimet az adatbazisaba, es szedi a sapot minden adasvetel utan, ha talal egy rokont? Nyilvan nemcsak hogy nem szerzodtunk, hanem mindenkit ova intettunk a cegtol.]

Új hozzászólás Aktív témák