Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Kobe #20034 üzenetére

    Az onkepzes is idő és eroforrasigenyes. Nem is tudom meló mellett hogy van rá kapacitas. Én nem akartam jatszani a 400ezer forint hidegburkolat alapanyaggal hogy majd megcsinalom magamnak. Nem akartam villanyszerelot játszani hogy nem értek hozzá, és majd kigyullad valamelyik kotodoboz. Vizszereles is rizikós ha a falban valamelyik csatlakozás szivarogni kezd mert elcseszted.

    Be lehet arazni a felújítás költséget, azon felül a te szellemi, fizikai, időbeli eroforrasod. Vannak ám lakberendezők, belső epiteszek akik nem ingyen diplomamunkat adnak, hanem abból élnek. Vannak ám generalkivitelezok akik menedzselik a szakikat, takaritast, sitt elhordast, ütemezést és ebből élnek. Ha te elvegzed a lakberendező, belső építész, szaki, generalos munkáját amire volt 40 milliós kiadasod és a munkád, ennek ellenére 38-ert hirdeted akkor már bocsánat de balek vagy. Nem azért mert áron alul adtad el, hanem mert meg sem próbáltad bearazni, tulajdonképp kontarkent kezelted magad hogy a munkád anyagi kárt okozott.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák