Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dogofpavlov

    csendes tag

    helú!

    régen jártam errefelé, pedig megígértem, hoy majd megosztom a tapasztalataimat...

    még januárban vettem egy WD MYBook Essential 750-es külső lemezt. (ez méga régi fajta volt). 45-46 ezer forintot kértek érte az EDigitalban. bár látom, ha várok vagy ét hónapot, akkor a 2.0-ás 1TB-osat is megkapom picit többért az Iponnél. na mindegy így jártam...

    a szerkentyűről:
    - a sebességéről nem tudok mit mondani, sosem mértem, mert nálam nem fő szempont. hálózaton keresztül másoltam rá sokat,és úgy marha lassú volt (30GB film rar-ban összecsomagolva így háom óra alatt ment át), de közvetlenül a laptopomra kötve számomra teljesen megfelelő volt a segesség.
    - melegedésről annyit, hogy azt a lemezet nem arra találták ki, hogy folyamatosan menjen. a fent említett 3 óra másolás és a kitömörítés után a DH Sentinel szerint 59-60 fokos volt a lemez! valljuk be azért ez egy extrém helyzet volt. (G4bi89-nek üzenem, hogy a HD Sentinel 2.11b verziója talán már kiolvassa a SMART-ot az ő lemezéből is) de egy film végignézése nem melegíti fel a dolgot rettenetesen.
    - a hangjáról annyit tudok írni, hogy van neki, de csak ha másolunk rá. engem nem zavar túlságosan.

    összefoglalva nem volt rossz vétel, akinek egy megbízható nagy kapacitású háttértárolóra van szüksége, és nincs szüksége FW-re vagy eSatára, annak csak ajánlani tudom.

    [ Szerkesztve ]

    Kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet...

Új hozzászólás Aktív témák