Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz eerenczi #11703 üzenetére

    Zsír újan 10k-ért akkor jó vétel volt :K (hol dobálják ennyiért,mert máshol ált.duplája?)

    (#11711) HunGab82: így van :K , azért rpm se teljesen mindegy,de kűlső adattár vinyók zöme 5400-as, lejátszási célokra elég szokott lenni, 7200-as inkább videoszerkesztéshez, v akár combosabb olvasási-írási műveletekhez előnyösebb (ha arra használná vki), de jobban melegszik, ezért megfelelő (aktív) hűtésű aluház nem árt, inkább 3,5"-nél jöhet szóba, mert 2,5"-nél annál már gyakran előfordulnak tápgondok. + élettartama is előnyösebb 5400-asnak.

    (#11704) kovy79 3,5" gyári kompaktok is leállítják ált. 5-10 perc után,pl. WD MyBook kikapcsolási ideje állítható szoftverrel, jobb mobilrackek is, ha vinyót külön veszed bele, de mondtam, panaszolták korábban egyesek, h adott eszköz néha gyári beállításba bekavart és folyamatosan készenlétben tartotta stb. Ha ezen filózol, legjobb, ha veszel egy 3,5" mobilracket, amin van kikapcs gomb, azt kész, folyamatosan rá lehet dugva, amikor meg nem használod, kinyomod, ennyi. :K (3,5" mobilrack topic) Fentebb említett MyBook kikapcs gombja, amolyan "szoftveres", nem feltétlen lövi le full.

    (#11705) TeeJay elvileg a 1,5 TB-os is 4 tányéros, 4x375 GB (link)...akkor már inkább a szintén 4 tányéros 2 TB-ost célszerűbb venni, szerintem...az 500 GB-osba elvileg a slim Edge modellekben van az 1 tányéros 7 mm-es, amik vékonyabbak is, a sima Passport 15mm-ével szerintem még 2 tányéros.

    (#11712) Mr.Csizmás: ezt már egyszer kérdezted,nem :F akkor kaptál választ,h 500 GB alatt nem érdemes és , ha visszaolvasol (csak kicsit), találsz bőven infót, linket. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák