Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Tin #272541 üzenetére

    A Specialized Chamonix MIPS amúgy gyakran felbukkan itt-ott 50 eur körül, lehetne picit szebb, de állítólag jól szellőzik és a MIPS is egy pozitívum. Leárazott, akciós sisakokat is érdemes most keresni, a múltkor láttam egy Smith Trace MIPS-et is nagyon olcsón, ami nekem nagyon tetszik, de sajnos lemaradtam róla, hamar elkapkodták.

    #272544 Hasaggymeg: még mindíg van pár ilyen gagyiság, de szerintem óriásit fejlődött az ali, nekem amióta "bonyolultabb" a choice meg egyebek miatt, azóta sokkal jobban tetszik. Gyorsan feladják a cuccokat, gyakran EU-s webshopokat megszégyenítő sebességgel érkeznek meg a csomagok, pár évente ha egy valami néha nem érkezik meg, nem tökölnek, mindíg visszautalják a pénzt szó nélkül. Nekem ennyire jó tapasztalatom csak a precíz német webshopokkal van. UK-ból, spanyolból, olaszból és itthonról rendelésekkel sokkal többet szívtam már. De kinek mi, akinek nem tetszik a kínából rendelés, vegyen NW-t 20x-os profittal :P

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák