Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagylaci32

    tag

    Sziasztok!
    Próbáltam visszaolvasni, keresgélni a kérdésemmel kapcsolatban, de nem lettem sokkal okosabb. Ezért kérdezlek titeket.
    1. Először is azt szeretném megtudni, hogy mit lehet kezdeni egy felütött országúti kerékkel? 36 küllős Wolber GTX 2 felnin van 1-2 mm-es felütés, ami már éppen zavaró (sima úton ráz), de olyan, ami nem bántotta a felni peremét. Tudniillik ez egy nagyon lapos profilú retro felni, ami egyébként nagyon jó állapotban van, sajnálnám kukázni. Van valami módszer amivel körösíteni lehetne újra?
    Egyébként előfordulhat az, hogy anélkül felütés keletkezne a felniben, hogy felkoppanna a felni a kátyú szélében? Mert defektet nem kaptam, pedig ez estben kellett volna gondolom. 23-as gumival használom 7-8 baron a 62 kg-ommal.
    2. Milyen küllőkulcsot érdemes venni? Csakis jó minőségű, méretpontos érdekelne, amivel könnyen lehet dolgozni. Olyanom már van, ami elnyalja az anyákat. Többféle méretű küllőanyával szerelt kerekeim vannak.
    3. Most szerelgetek egy St-6603-as fékváltókart. Tudtok részletes robbantott ábrát róla, vagy valami összeszerelést segítő információt?
    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák