Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #243306 üzenetére

    Vagy durvábban nyomod, vagy ennyire más a Recon, de a korábban linkelt lépcsősoron lerobogáshoz hasonló terhelésnél keményebb igénybevétel csak akkor érheti enyémet ha valamit nagyon elcseszek, vagyis kábé ott is van az én vadulásaim határa. Persze vannak itt a Kevélyben, vagy Fóton is jó gyökeres, köves, sziklás lejtők, de ott sem durvább, legalábbis úgy nem ahogy én kerékpározok rajtuk. Ha egy-egy gyorsabb flow közben egy-egy bukkanón (újabban :D ) el is emelkedik pár centit a kerékpár a földtől, az sem nagyobb igénybevétel az első telónak. A pontos beülés továbbra sem tudom mennyi, valahol 2-2,5 körül lehet, ugyanakkor így ~4,8bar teló és 1,5 bar első gumival parádésan ottmarad a kerék felfelé is a gyökeres, sziklás talajon.

    #243307
    sebgutkopf...
    miközben természetesen minden lehetséges, sokatmondó, hogy minden telómat így használtam, vagyis így volt nekem kényelmes. :F Manitou Marvel Expert, Judy Gold, most meg ez is, tehát valami saját agybaj lehet amiért így érzem jónak. :D Új korában, itteni riogatásra, szétszedtem és bár rendben találtam mindent (volt zsír, olaj, a szivacsok pedig nem voltak begyűrődve) utána újra pontosan az előírt mennyiségű olajjal raktam újra össze, megáztatott szivacsokkal és megzsírozva ahogyan azt kell. A beállítás nálam pedig úgy megy ezzel, hogy ha hazaérek mondjuk a számomra egyik durvábbnak ítélt menetemről és még mindig nincs ott a gumi a becsúszón a hol szeretném, ugyanakkor finomabb, érzékenyebb reagálást igénylek mint amit tapasztaltam akkor egyszerűen engedek a nyomásból és kész. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák