Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    Üdv, Trecking (Cross?) kerékpárt szeretnék. Elsősorban városba bemenni Balatonra lemenni meg hasonlók aszfaltúton, kerékpárúton. Van egy noname alu vázas montim aszfaltra való gumikkal. 10 éve újként barátom vette 70-ért én tőle vettem át. Egyébként nemigen értek a bicokhóz. A boltok szűrői is elég kezdetlegesek ez sem könnyíti meg. Be pipálom hogy aluvázas legyen meg esetleg az ismert márkák rá szűrők és kb. ennyi. Legtöbször nem tudok rájönni hogy pl. egy 300 000 Ft-os mivel tud többet mondjuk mint 150 000 Ft-os. Nyilván minden alkatrésze jobb hogy erősebb vagy bizonyos fícsöröket tud de gyakorlatban ez mit jelent vagy mennyivel ér valójában többet azt nem tudom. Engem elsősorban az a része érdekel ami könnyebbé teszi a tekerést és a haladást. Nyílván a tömeg gumi típus ès kerékméreten felül. Pl. árban felfelé van-e annyival jobb csapágyazás, hogy érezhetően jobb? Tudnátok segíteni, hogy egyáltalán melyik árkategória felé érdekes nézelődni vagy melyek a jó ár/érték arányú márkák. Vagy esetleg valami jó darab ami akciós? Keret van a drágábakkra is, de feleslegesen nem költenék el ha nem ad annyit vagy nem használom ki. Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák