Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Na, volt két pihenőnap a hétvégi bohóckodás után, gondoltam ma csinálok egy ftp tesztet (ha már ősszel elmaradt, meg ha most itt úgyis szóba került). Megizzasztott azért a dolog - nyilván ez a cél benne. Kg-okra bontva a leadott teljesítményt 2,8 körül voltam a zwift szerint (216 W). Nincsenek illúzióim a mérés pontosságával kapcsolatban, de nagyságrendet biztosan nem téved, az meg az én szintemen elég. Találtam egy ilyen cikket kontextusnak, ami alapján egészen elfogadhatónak tűnik az eredmény, illetve pulzuszóna-beosztást is ad, ami a futós múlt alapján szintén reálisnak tűnik: 128-143 közötti alapozós zóna, 160-as laktátküszöb (az összes versenyemet, felmérőmet kb itt futottam), 170-es vo2 max (szintén stimmel, intenzív intervallumozni itt szoktam). Szóval ha valakit érdekel, így szezon elején érdemes lehet megcsinálni, elvileg trainer sem kell hozzá, arra is van módszer, a pulzus-, és wattmérő viszont nyilván elengedhetetlen.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák