Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz INTELligent #179445 üzenetére

    Terepen nem nagyon lehet nem fogni a kormányt,ide-oda kell tekeregni keresni a nyomvonalat,meg ugye néha pakolgatni kell az elejét is és tartani az irányt az egyenetlen talajon.Ami a váltó pozicíóját illeti,nekem is hiányzott a kijelző amikor lemaradt,aztán megszoktam,bár most is van néha,hogy érzem valami nem stimmel,majd lenézve látom,hogy teljesen keresztbe áll a láncom.Amúgy meg gyakran lepillantok lássam hol is vagyok,továbbá az első váltó elhagyása szerintem meg tovább gyengíti a kijelző létjogosultságát...bár súlyát tekintve azért elférne,úgy általában én sem bánnám tudni minden pillanatban hol tartok,főleg a széleken. :F

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák