Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #160085 üzenetére

    Ez az egyik legnagyobb bajom nekem is ezekkel,évtizedek óta nem használok csak bőr,vagy vászon cipőket (na most meg ezt a gyöngyházszerű textil Adidast bringázni),és ezek a bringás cipők tipikusan ilyen gagyi kinézetű nejlonból vannak mind,vinilin amit mindig is kerültem lábamra húzni. :F Télen lefagy benne a lábad,nyáron meg belerohad...majd ha egyszer tönkremegy a Stamp 3 talán keresek egyet bőrből,vagy textilből,de igazság szerint egyelőre hiányát sem érzem a becsatolásnak.

    (#160092) itouchfan...ez a murvabringa szerintem is csak amolyan világot járni jó,mert málházni lehet,viszonylag gyors és könnyű,kényelmes a sokfogású kormány és nem kell azt tedd mint a vér-outisok,hogy feltekernek Dobogókőre,ott meg ha akarnak enni egy zsíros kenyeret a hátukra kell vegyék bringáikat nehogy a 10 méter murvás rész defektet okozzon. :U

    (#160106) maximilian4...hát a frissen szántott föld,még tárcsázás előtt bizony kemény még egy nagy rugóutas össztelósnak is,szó szerint a lelkedet rázza ki. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák