Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Maximum1 #160082 üzenetére

    :R . Sajnos egyelőre nem tudom mit vegyek és honnan, bike24-en összeválogattam a dolgokat, de most valamiért mindenhol horror áron mennek a cipők, sajnálok majdnem 90 eurót rá. + Ha ez nem lenne elég, különösen érzékeny vagyok a szellőzésre, ránézésre képek alapján hiába tűnik jól szellőző fajtának egy cipő, ha valójában nem az, pl. nálam a Giro Gauge r*hadt jól szellőzik, a Rumble-t próbáltam, szintén használható kánikulában is, ugyanakkor a Berm 20 fok fölött lefőzi a lábam, szal csak tavasszal-ősszel jó, nyáron használhatatlan. Képek alapján ebből semmi nem látszik, mert az egész kb. azon múlik, hogy mennyire vastag az orrán a háló. Az előbbi 2 cipőn csak egy vékony háló van, a Berm-en viszont a háló alatt egy réteg szivacs is van, ezért olyan meleg. Kár, hogy a cipők szellőzését nem kategorizálják úgy, mint a napszemüvegek fényáteresztő képességét, akkor jobban el lehetne igazodni :D . Az ilyenek pl. nem olyan vészesen drágák, de jó kérdés, hogy azok a lyukacskák mennyire eresztik át a levegőt... gondolom semennyire, főleg ha belül van egy szivacs réteg is :U

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák