Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #153060 üzenetére

    Jobbulást neki, remélem sosem lesz ilyen helyzetben részem. Sokszor stresszelek , mikor kevésbé tapasztalt bringással megyek, hogy nehogy felakadjon egy fára, mert rohadtul messze vagyunk minden beazonosítható úttól, fogalmam sincs a mentők hogy jönnének ki a semmi közepére.
    Aki felfele tudja veretni az tényleg tekintély parancsló, de bármekkora király is vagy dombon fel, csak a léféléken érzed hogy élsz, ott számít az összes mozdulatot beleadsz mindent amit a bringázásról tudsz, minden egyes kanyarban kockáztatod a testi épséged, a mászásnál negyed ennyi adrenalint sem kapsz. szerintem

    Persze ettől még ésszel kell tolni neki, én rengeteget tekerek egyedül, és igyekszem is a biztonságosnak mondható határokon belül maradni. Mindemellett kva büszke vagyok a múlt heti időmre, ahol 6mp-el megdöntöttem azt a rekordomat amit egy komolyabb bringával, nyár közepén futottam úgy hogy mindent beleadtam.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák