Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    A múltkor írtam, hogy egy bizonyos sebesség fölött lejtőn úgy érzem, hogy vészhelyzetben nincs elég időm reagálni, időben kanyart venni, fékezni stb. és brutál megnő a baleset esélye. No, ma csak erősödött bennem ez az érzés, az endurós haverral néha szoktunk gyakorolni egy helyi mini DH pályácskán, ő helyenként 50-60-al zúzza, én meg csordogálok és próbálom fejleszteni a technikámat... de a srác nagy sebességgel ma valszeg nekiment egy fának :( . Szokás szerint csordogáltam utánna és egyszer látom, hogy fekszik előttem a pályán, a sisakja, szemüvegje összetörött és az egész arca full véres, meg sem tudott szólalni, de legalább rendesen lélegzett. Hívtam is azonnal a mentőköt, majd szembe kellett menjek velük és kivezessem őket a hegyre, mert nem tudták merre az arra. Amire kiértünk, már lábon állt a srác és a mentősökkel besétált, szal remélem nincs nagy baja, csak az orra törött el, meg a fején valszeg megsérült valahol. Szal részemről most is azt szajkózom, amit mindíg, felfelé kell keménylegény lenni, nem lefelé, az legalább biztonságos :U

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák