Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    Amúgy tegnap szétnéztem a német/UK webboltokban és meglepődtem, hogy mennyire ritka a full rockshox felfüggesztéssel szerelt 100mm-t rugózó megfizethető xc fully, kb. asszem egyet találtam ami tetszett volna, de azon valami sram fékek voltak, amiben így vakon nem bízok. Valamiért mostanában foxal szerelik az összeset, ha most akarnék új xc fully-t, gondban lennék. Merev xc-ből és trail fully-ból viszont hatalmas a választék, aki ilyenre vágyik az majdnem biztosan talál az igényeinek megfelelőt, lehet azért, mert ezeket viszik az emberek a legjobban, vagy nem tom :F . Pedig gondoltam ott tartunk, hogy az xc fullyk ma már valszeg lassan elnyomják a hardtrail-okat, de ezek szerint ez még messze van, egyelőre csupán karbon merevből is nagyobb a kínálat, mint az összes xc fullyból együttvéve. Egy ilyesmivel mondjuk lehet kiegyeznék... :D . Gondolom azért több a merev, mert felkapott és nagy múltja van, a fullyk meg csak most (?) kezdtek bejönni. Érdekes, hogy tudtommal a trail fullyk is csak mostanában lettek ennyire menők, mégis bőséges a kínálat low budget kategóriában is. Lehet, hogy "amatőr" vonalon aki fullyt vesz általában 120mm+ rugóútra vágyik... magasabb árkategóriában már van minden, onnan már tudnék választani xc fully-t is bőven, de valszeg 3k eur-nál többet sosem fogok szánni erre. Na de majd a jövőben meglátjuk, csak egy eszmefuttatás volt.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák