Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Ruha kérdés: jó időben tekernék csak, szóval nem meleg ruha kell, de nyárra jó lenne legalább egy, még inkább két felső, meg egy gatya (lehetőleg olyan, amiben azért a csomi elöl nagyon nincs kirakatban. Ma voltam körülnézni, de nem a legolcsóbb vékony felső, amit találtam 50 eur-ért volt kitéve. Normál árak simán 70-80-100 eur. Értem én, hogy jó cucc a Gore, de akkor is, na. Persze nem olcsó bolt, Nike futós pólókat outletben 20 eur körül szoktam venni, itt most normál áron 40-ért volt ugyanaz, de akciósan azért ők is le szoktak vele menni 25-ig. De pl. asics futós pólóknak legutóbb 10 eur-ért fogtam ki darabját outletben. Amazonon néztem még, ott 20-30 eur között van nadrág-trikó szett is, de a fene tudja, milyen anyag, meg hogy áll rajtam, nem merem megrendelni.

    A kérdés az lenne, hogy van-e valami ár-érték arányban verhetetlen márka a piacon, illetve ti mit, és hol szoktatok venni?

    p

    Ps.: Helyileg Németország, szóval külföldi webshop nem probléna, sőt előny.

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák