Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Gigicuci #129089 üzenetére

    Hát ha a jobb felszereltség csak súlyban hozna javulást,meglehet én sem költöttem volna annyit kerékpárra,de nem...a kisebb súly csak egyik tulajdonsága a jobb felszerelésnek,és nem is a legfontosabb,hisz a pontos,kényelmes,gyors és üzembiztos működés többet ér mint pár száz gramm mínuszban.Ha konkrét modelleket csatolsz,akkor véleményezni lehet megéri-e a felárat egy-egy modell,de az elmondható,hogy egy márkán belül a szélsőségeket mint XTR,vagy éppen Eagle leszámítva,általában megéri jobb felszereltségűt választani,magyarán a felsőbb kategóriájú felszerelés nettó ára általában több lenne megvásárolni,mint gyárilag felszerelve kapni.
    Hozzászólásodból még kisejlik,hogy többször is mérettel voltak gondjaid,erre nem árt odafigyelni.
    Szerk.-hacsak nem vagy az átlagtól nagyon eltérő végtagokkal megáldott,akkor igen,neked a 23" körül kell keresgélni 29"-os kerékpárt.

    (#129093) parkr ...egyszer én is valami ilyesmit hajlítottam küllőből. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák