Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz -=RelakS=- #124451 üzenetére

    A hélium literje tengerszinten 1 gram felhajtóerővel bír, úgyhogy nem nyersz vele sokat ;)

    ---

    Hejhó, visszatértem :) igaz még nem a bringáimhoz egy csőtörés és lakásfelújítás miatt, na meg mivel Indiától búcsúzóba kaptam egy lázas-hányós-fosóst, amibe egy hét alatt 8 kilót fogytam... Na de az agyam továbbra is pörög ezen-azon. Szeretek terepen, hegyi ösvényeken tekerni, csavarogni-felfedezni, de mivel alapvetően lusta vagyok a belvárosban lakok, a terephez egy jó adagot kell tekerni. János, Széchenyi, Csillebérc már jópárszor volt, meg most fogas nélkül kicsit fárasztó is, Csobánkáig még időnként eltekerek ha van egy napom bringázni, de Pilis már messze van, pedig azt is megnézném, úgy tűnik jó bringautak vannak arra. Szóval rég motoszkál bennem egy e-bike átalakítás, hogy oda-vissza gyorsabban vagy kevésbé fárasztóan meglegyen az út. Szeretném aránylag feltűnésmentesre venni a figurát, anno hátsó kerékbe való Bafang SWXH (250W, 36V) és kulacsnak álcázott 36V, 10Ah akku kombót néztem ki. A Bafang SWXH kínálata azóta viszont eléggé megcsappant, ára felment. Van itt valaki, aki ezekben otthon van, hogy mik most a jó ajánlatok? Vagy tud valaki ilyen oldalt?

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák