Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz jjeahh #116668 üzenetére

    Az ilyen helyzeteknél csak azt bánom, hogy terepen bezzeg senki nem követett egyszer sem. :DDD Kíváncsi lennék hogy egy-egy általam ismert ösvényen ki lenne olyan merész hogy követni tudjon a gyökerek és kövek között. Ha esetleg összefutnék egy ilyen személlyel akkor a végén szerintem megállnék, hogy elkérjem a telefonszámát.. :D

    (#116672) Hasaggymeg Utólag már én is bánom, de ha környékbeli még úgyis összefutok vele szerintem. Nem laknak erre fele olyan rengetegen. :DD

    (#116619) SSJmeszes: Örülök hogy kiraktad ide a videót, így most van mit néznem kaja közben. :D Szép hely, élmény lehet arra fele bringázni és kifejezetten boldogsággal tölt el, hogy faxa a videó minőség, nem pixelháborút kell nézni. A vízmosásokkal teli út miatt valahogy nem irigyellek mondjuk, nem egyszer kerültem miatta kellemetlen helyzetbe egy-egy lejtős részen (múltkor volt róla szó, én pl ezért tanultam meg a bunnyt). A kutyás jelenetnél pedig elég nyugodtan kezelted a helyzetet, én a lejtőből kiindulva tuti megtekertem volna a maradék energiámból a bringát, nem vagyok jóban a kutyákkal ha bringán ülök. :S

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák