Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz #16729600 #109032 üzenetére

    Ha csak az amazon a lehetőség akkor is nézz bármilyen márkás pedált. A kínai szarok, szarok.

    6 hónapig kerestem egy olyat ami tetszik és nem 90euronál kezdőik és van benne piros, végül találtam egyet volt róla YT video a srác azt írta 1 éve használja nem kopott le a festék és nem kotyog.

    Megrendeltem, nálam 2 túra után kotyog, nem is kicsit. A kani szar azért olcsó mert NINCS minőségellenőrzés (és reklám, utóbbit az ócóság megoldja). Olyan eszközt ami terhelésnek van kitéve vagy kophat,nem jó dolog tőlük venni.

    Uoljára szarvat és "karbon" kulacstartót vettem, amivel meg is vagyok elégedve. 30 euro körül már van vastagabb wellgo pedál, inkább olyat keress.

    Az meg hogy mi miről van leárazva manapság szinte biztos hogy hazugság. tükéletes példa az emag, sosem volt 39.000 ft, de most csak 17,000. Meg kell nézni még 2 online boltban és kiderül az eredeti ára.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák