Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreizwanzig

    tag

    sziasztok!

    Outira szeretnék venni külsőt. Mivel tavaly kezdtem, így nem nincs sok tapasztalatom. Eddig 23c-vel mentem, de elgondolkodtam a 25c-n. Szerintetek? Pro/kontra? Én eddig amit olvastam, hogy a 25c-nek jobb az úttartása és állítólag még jobban is lehet vele haladni, plusz kisebb nyomás, ezáltal kisebb a defekt lehetősége. Mondjuk azt nem értem, hogy a szélesebb gumival miért lehetne gyorsabban haladni... És ha ezek így vannak, akkor mi a létjogosultsága a 23c-nek? Hálás lennék, ha valaki kicsit kifejtené a témát.

    A másik kérdés a konkrét gumira vonatkozik. Mivel olasz a bringa, így arra gondoltam, hogy egy Vittoria külső az stílusos lenne rá. Viszont a rubino pro kicsit húzós árban van, főleg így, hogy lehet, hogy csak kipróbálom a 25c-t, aztán ha nem jön be, akkor visszaváltok 23c-re. Érdemes Vittoria zaffirot venni? Vagy az nagyon gagyi? Esetleg a sima Rubino? Vagy esetleg contiból mi lehetne jó alternatíva?
    Hú, jó sok kérdést tettem fel :D Előre is köszi, ha valaki veszi a fáradtságot és válaszol :)

Új hozzászólás Aktív témák