Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gravity1234

    tag

    válasz adp #47190 üzenetére

    Ezt en meg mindig nem ertem mi a gond az 57-es merettel.
    Anno 1 eve amikor agyaltunk ezen sokad magammal itt a forumon, mindenki azt mondta hogy az 57-58 az eg vilagon semmit nem jelent a kave szempontjabol, szoval akkor ez miert megoszto?

    Mas: olvastam tobben is jottek a forumra az elmult par napban uj gepvasarlas es tanacskers ugyben (bevallom nem olvastam most vagy 2-3 hete. szoval volt mit bepotolni:)) a lenyeg, hiaba van ott a bevezetoben, kerdezz felelekben par hasznos tanacs ha meg 2016 November vegen is azt tanacsoljuk az embereknek hogy GB classicot, meg Babyt vegyenek, amikor mar az en esetemben, 1 evvel ezelott amikor lefutottam ezeket a koroket kiderult es tobbszor is megirtam ide a forumra is mint info, hogy mar nem gyartjak/forgalmazzak oket, kivonultak az orszagbol es akik anno meg kereskedtek vele mar nem teszik. 1 eve ujonnan 1 baby kiallitoi darab volt egy kaveszakuzletben, semmi mas. Hetekig futottam a koroket en is, mert mindenhol csipobol ezek az infok jottek nekem is, de jopar telefon utan kiderult amit irtam. Erdemes lenne frissiteni, hogy bar ezek ajanlott gepek voltak valaha, ma mar csak hasznaltan lelhetok fel aki meg ujra vagyik pl miert nincs a Lelit odairva? Es legyszi hagyjuk mar az avx vs vilag temat!
    G.

    Olympus OMD-EM5 + Mzuiko 12-40 Pro 2,8

Új hozzászólás Aktív témák