Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #6162 üzenetére

    Én a laptopomat cseréltem iPad2-ra. Azt hiszem nem kell részleteznem, hogy mennyire nagyon megért :U Én nem szerkesztek Office doksikat, csak olvasom őket :) DropBox-szal syncelve mindig nálam van az összes dokumentumom (i4-ről hotspot = bárhol elérhetem azokat)... Annyi a baj, hogy nem jeleníti meg tökéletesen néha a formázásokat és a képleteket (például ezeket a finomságokat), szóval azt találtam ki, hogy mindent szigorúan PDF-ben mentek le azonnal :) Ezt már tökéletese kezeli DropBoxocska...

    De a sulin kívül használom még: játékra (RealRacing2 HD mostanában), Facebookozásra, zenehallgatásra, sorozat/filmnézésre még nem (de már kipróbáltam, AcePlayer zokszó nélkül vitte a 720p-s sorozatot), és random netezésre: pl mostanában a PH hszeim 30-40%-át iPadról postolom :)

    A laptopom adatai:
    - 3kg (töltővel 3,5kg)
    - 1-1,5 óra üzemidő
    - vastagsága jó 3-4 cm (magyarul 3-4 db füzetnyi helyet foglal el)

    iPad adatai:
    - 0,6 kg (lepkefing :) )
    - 10 óra üzemidő
    - vastagsága 1 cm tokkal

    Azt hiszem nem kell részleteznem melyiket kényelmesebb hurcibálni... Ha laptopot akartam vinni suliba, szinte meg kellett tervezzem előre, szelektálnom kellett hogy mit áldozok fel, hogy beférjen... iPadnél? Cöhh: fogom és belököm... az sem érdekel túlzottan, ha csak 30-40% van az aksiban: ez 3-4 óra folyamatos WiFi-s nyomkodást jelent :D
    Tegnapelőtt 35%-kal mentem be délben. 5-ig kellett kihúznom, ezért kikapcsoltam wifit, és a fényerőt kicsivel 50%-alá raktam. 5kor volt még 8% :D Azt hittem szopás lesz a vége, de kibírta :C

    Erős, gyors gép, a legjobb a piacon. A lagg, az akadás, a várakozás nem létező fogalmak ezen az eszközön :C A Csamcsung benyalhat :DDD

Új hozzászólás Aktív témák