Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lmh

    őstag

    Sziasztok!

    Tudtok arra valamilyen megoldást, hogy felvillanjon a telefon, ha ingresses értesítést kapok?
    Amúgy tök jó lenne, ha portálonként is be lehetne állítani, hogy melyikről kérek értesítést és melyikről nem. Nekem például van 1-2 fontosabb portálom, ahova sok link fut be, tök elég lenne, ha csak arról küldene értesítést. ( most csak emiatt nem szeretném eldobálni a többi kulcsát :P )
    Szóval az a bajom, hogy nem veszem észre az értesítéseket, csak ha felélesztem a telefont és látom a fenti értesítési sávon. Jó lenne, ha lenne olyan, mint IOS-nél, hogy felvillan a telefon és mondjuk egy kis előnézeti ablakban el is tudom olvasni. De legalább ébredjen fel, hívja fel a figyelmemet, mert az a kis pötty az alján nekem baromira kevés, alig látszik. Hangot nem akarok tenni rá, mert melóhelyen nem szeretném, hogy pittyegjen.
    :R

    Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Új hozzászólás Aktív témák