Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDFan

    addikt

    válasz #92251648 #95418 üzenetére

    "Én nem tudom, milyen volt régen ez a topik, de ami itt most folyik HiFi címszó alatt, arra én két módon tudok reagálni. Vagy hagyom a francba, hogy kézen fogva vigyétek be egymást az erdőbe, vagy közbekotyogok, hátha valaki megússza a mókuskereket. Amikor egy masszív akusztikai hibára hangsugárzó átkábelezést javasolnak megoldásnak, vagy belépő szintű rendszerek birtokában azon vitatkoznak, hogy a Tidal vagy a Spotify ad jobb minőséget, meg amikor az MP3-at hallgathatatlannak nevezik tenyérnyi hangdobozok előtt ülve, akkor ott van baj bőven. És innen már tényleg csak egy lépés a kék gyöngyök világa."

    Pontosan így van. Hozzátenném, ha te nem voltál itt régen, akkor nem tudhatod, de kammerer egyáltalán nem véletlenül lett kitiltva ebből a topikból. Az az elképesztő mennyiségű félrevezető, illetve informatikai témákban teljesen rossz információ amit megosztott, ezt eredményezte. És ez alól az sem menti őt fel, hogy valószínűleg 101%-ban a jószándék vezérli, és segíteni akar mindenkinek, és imádja a hifizést.

Új hozzászólás Aktív témák