Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Sziasztok!

    2db kiegészítő hangfalat keresek, de egyszerűen lövésem sincs, hogy mit vegyek. Inkább használtban gondolkozom az ár miatt.
    Van egy 7.1-es erősítőm: Yamaha RX-V659. Erre 5.1-ben quadral hangszórók vannak kötve, a 2 front hangszóró az A csatornára van kötve. A B csatornára keresek 2 hangszórót.
    Elhelyezkedés: Az 5.1 része a nappaliban van, a nappali rögtön a honyha mellett van, egybe van nyitva egy hatalmas nyíláson keresztül (de nem amerikai konyha, nem egy légtér a kettő szoba), a mélyléda pont a nyílás előtt van, így a mélyhangok is nagyrészben átmennek a konyhába.
    Az 5.1-ben quadral hangszórók vannak és egy yamaha aktív mélyláda.
    A most vásárlandó hangfalakkal picit a meglévő szint fölé lőnék, mivel előbb utóbb cserélve lesz a rendszer, a kábelezéssel is jóval a mostani szint fölé lőttem, hogy az se legyen majd gond.
    Még egy fontos tényező: a hangszóró nem lehet 56x56cm-nél nagyobb, mivel polcba lesz téve.
    Zene: Igazából én minden hallgatok, talán csak rock-ot nem. Klasszikus, dance, house, pop, jazz, végülis tényleg minden szólna rajta : )

    Előre is hálás köszönetem, sokat segítenétek a döntésben : ) :R

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák