Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thunder78

    senior tag

    válasz GeorgeBerger #1254 üzenetére

    Hidd el! Nincs szükség mélyládára. :D
    Nem azt akarom, hogy az utcán hallani lehessen, hanem azt, hogy én szépen halljam.
    A kalaptartóra rakott hangszórók nagyon oda tudják rakni a mélyeket. Ezért kellenek oda. :)
    Állítólag elég jó fülem van és amit eddig hallottam mélyládás cuccokat, bevallom egyik sem tetszett. Mindegyiknek az volt a baja, hogy túl lassú volt a mély. Ütött rendesen, de utána még brummogott egy picit. És ezt akármilyen hangszóróval próbálhatod, a 30cm-es membrán nem fog olyan gyorsan megállni, mint a 18-as :D Viszont 2db 18-as tud akkorát ütni, mint egy 30-as :DDD

    Egyébként érdekes, hogy amikor a kalaptartót csináltattam itt Győrben egy autóhifivel is foglalkozó cégnél, először kiröhögtek és rám akartak tukmálni egy mélyládát erősítővel. De én erősködtem, hogy maradjunk az eredeti elképzelésemnél :)
    Aztán mikor átadták a kocsit, a srác közölte, hogy nekem volt igazam, most már elhiszi. És megkérdezte, hogy lerajzolhatja-e magának a hangváltót, mert a saját kocsiját is megcsinálná ilyenre :D
    És itt tenném hozzá, hogy az adott cégnek vagy egy tesztgyőztes demóautójuk :DDD

    ''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Új hozzászólás Aktív témák