Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz ozzy711 #112666 üzenetére

    Nincs ebben semmi rosszmájúság, csak a praktikum beszél belőlem, no meg a sóherség is kicsit... t.i. nem csak elmélyült zenehallgatásra használom a rendszert, hanem minden film, tv műsor és szirszar ezen megy keresztül. Megmondom őszintén, nagyon sajnálnám a sokszáz Wattos "A" osztályú és/vagy lámpás rendszeremet kitenni olyan kínzásnak és haszontalan amortizációnak, hogy pl. a Spektrum Home tv hangját azon keresztül halljam napi 5-6 órán át, hétvégén pedig akár napi 10-12 órán keresztül. Ennyi, nem több, nem kevesebb. És mivel a tv saját hangszóróit nem vagyok képes elviselni, kénytelen voltam a felhasználási módomat is figyelembe venni és eszerint (is) vásárolni. A "D" osztály ilyen szempontból abszolút vállalható a (szobahangerőn) 19 Wattos üzemi fogyasztásával. :R Csöves erősítőre is csak ezért nem hajtok, mert kár belém, ilyen felhasználási körülmények mellett. Két rendszert pedig szubjektív okok miatt nem tarthatok fenn. :N

    Amúgy a te rendszered igényesebb és te is igényesebb/kényesebb vagy, mint én, illetve nem tartom magam igénytelennek, csak nálam a financiális oldal előbbre való, mint az érzelmek, mert ahhoz nincs elég pénzem, hogy a szívem után menjek.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák