Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz farkas-j #68517 üzenetére

    Lehetséges. Erről a múltkor már volt itt szó. De nekem a ki be kapcsolgatós is tökéletes, nem hiszem, hogy bármit befolyásol a végeredményt illetően.

  • Vikusz77

    tag

    válasz farkas-j #68517 üzenetére

    Én egy LG GBB62PZGFN szintén lineáris kompresszoros hűtőt vettem nemrég, az kb 20 perc üzem, 10 perc szünettel működött (kapcsolgatott), és a 15 éves Zanussimnál számomra zavaróbb hangokat adott, idegesített, visszaküldtem.

    Mikor rákerestem vásárlás előtt, voltak, akik azt írták, hogy alig hallani, oda kellett hajolniuk, hogy működik-e, mások meg panaszkodtak rá, hogy hangos, ilyet ne vegyél, ha halkat akarsz.. Vagy az emberek hallása különbözik ennyire, vagy teljesen hazárdjáték, hogy mi jön ki a gyárból.

    Az öreg Zanussimnál (megadott 38 dB) valóban kicsit halkabb volt (megadott 36 dB), de zavaróbb frekvenciákkal.
    Tényleg tudta szabályozni a teljesítményét, mert amikor beüzemeltem hangosabb volt, aztán fokozatosan halkult.
    De aztán sem úgy működött, hogy alig hallhatóan, leszabályozva folyamatosan ment volna, hanem kb. 20 perc üzem, 10 perc szünet, tehát ki-be kapcsolgatás.
    Minden üzem elején meg végén (néha a közepén is) pár másodperces viszonylag halk, de idegesítő hajókürt jellegű kis sípolással. Az agyamra ment.

    Azt hozzá kell tennem, hogy a nappalival egy légtérben van nálam a hűtő, de 5-6 méterről is zavaró volt a működése.

    Kell vennem valamit helyette, de tanácstalan vagyok. Kb. két méteres, hatvan centi széles hűtőt szeretnék 200 ezer alatt.
    Amitől nem kapok agyvérzést, csak normálisan duruzsol.
    Még egy ilyet (vagy valami LG testvérét) nem merem bekockáztatni, mert nincs kedvem visszaküldözgetni.

Új hozzászólás Aktív témák