Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    Kissé veszélyes gépek voltak a témák, nálam ezek találhatók meg:
    Kőrfűész, most esett át egy kis felújításon, kapott kereket, állítható talpat. Leválasztottam egy forgácsgyűjtő részt, ami igen jól működik, a motort is óvja a sok pórtól, eddig kint volt de most egy fedett részen van ezért nem akartam hogy mindent kis vágáshoz ki keljen vinni. Így már nem kell. Tetején 10mm-es polikarbonát védelem

    Ez meg egy kézi körfűrész. Zártszelvény és egyéb egyenes szelvények vágására készítettem. 230-as koronggal lehet szerelni.

    Gyalugépen most kerítés lecet gyalulok, a két oldali vezetővel az újjaim talán nagyobb biztonságban vannak, na meg ad egy támpontot a méretben, amikor közé fér akkor jó.

    Szalagfűrész, ez ugye már régebbi felújítás volt. Az összehegesztett profil egy egyszerű megvezetés. Nagyon rossz a kerek fát elkezdeni vágni hogy legyen egy egyenes oldala, folyton elment valamerre amiért billeg. Ebe befektetem és egy léccel áttolom, sajnos nagy a súrlódás mert nincs görgő, de kapok egy egyenes oldalt innen már könnyebb a deszka vágása.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák