Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    nekiálltam szétvágni.
    szigszalag jelölőként segít az egyenes vágásban, ráadásul kevésbé kajlulnak el a lemezek, mert fixálva vannak.
    az ilyen lemezvágásnál a fűrészt nem érdemes párhuzamosan tarani a lamellákkal. úgy a jó, ha kb. 30 fokban megdönjük előre, vagy hátra. de ne változtassunk a legvégéig, mert ilyenkor valamiért könnyebben belekap a lemezekbe, és deformálja.
    mint a képen is, a végén már egyenesbe tettem, nehogy megsértsem csöveket....

    a vágási élek sorjásak. türelem, tornaterem: reszelgetés....

    egyben vs. 3-ban:

    ha 6-os furatú hőcserélő blokkocskákat húzunk rájuk, már csak fantázia, blokk, rögzítés, (hővezető ragasztás), kérdése, hogy milyen alakzatban és mit hűtünk velük...

    *****

    előkészület, jelölés, 2 vágás, 4 reszelés, takarítás:
    pont 2 óra meló.
    (hőcserélő blokkok nélkül persze...)

    pár lemez itt még kajlult, mert a fűrészelés előtt pár dolgot megnéztem rajta, így eleve egy meggyepált darab lett tovább szadizva.

    *****

    jött egy gondolatom.
    ha 1 héten belül kedvet kapok,a kkor a 3. (fanless eyefinity minimal) konfigomnak készítek egy nyitott, teszpad szerű házat.
    és mindent behűtők rajta ilyen modulokkal.
    esetleg veletechre...

    [ Módosította: #40993792 ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák