Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz szab.tam #41640 üzenetére

    Én pl a tapasztalataim alapján szoktam segítséget nyújtani másoknak. Vagyis olyanban segítek, amit már csináltam. Szerintem nem vagyok egyedül. Lehet más másképp oldaná meg a dolgokat mint én, ezzel nincs is semmi baj, hisz senki sem egyforma. Szerintem írd meg kinek melyik hszével van bajod, aztán helyes útra tereljük/terelitek a tévútra tévedt személyt. Ez így van jól. :U
    ---------------------------------

    Nekem pl az a véleményem az előző témához kapcsolódóan, hogy a procit nagy hiba kézzel polírozni, mert úgy sem lehet így tökéletesen síkba csiszolni. És ha nincs tökéletesen síkba csiszolva, akkor az nem valami jót tesz a hűtésnek. Speckó géppel viszont meg lehet oldani, mint ahogy írták is előttem. Na de a nagy kérdés az, hogy: Minek? Szvsz ez az eljárás gyengíti a kupakot, így ha a megpasztázott procira rátesszük a procihűtőt, ami tegyük fel elég erős leszorítóval rendelkezik (pl: Zalman CNPS 9500 + AMD-s lefogató) be is horpaszthatja a proci kupakot. Láttam már ilyen balesetről képeket, ha jól emlékszem az azonnali kérdések órája topicban linkelték be régebben. Jobb hűtési eredményeket lehet elérni, ha jó minőségű pasztát használunk, pl MX4-et és a procira egy profi hűtést.

    Szerk.:
    Elvagyok: Milyen procihűtőt szeretnél polírozni?

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák