Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Danex #18192 üzenetére

    annál konkrétan a hangnak egy jó részét. így korrektebb. de szerintem a ventit is megfoghatta kicsit, talán azért is. hosszú távon nem használtam úgy.
    de többszörös kanyart és légtörést nem bírnak leküzdeni. a keresztmetszet hiába van meg.
    valahogy a kéményhatást kell megjátszani. én főként ezen agyalok.
    ki kell használni, amit a fizika magától megcsinál.

    én ezért kapok hevegy sikítófrászt, amikortelrakják össze-vissaz fújó ventikkel a gépet, amik jól kerszetben dolgoznak, örvényeket hoznak létre. és a fő vita az, hogy túlnyomás, vagy inkább szívás kell a gépbe. :O

    tudom, már unalmas, hogy 30-40 hsz-onként előjövök vele, de nagyon fáj....

    és akkor megy csodálkozás, amikor arra a kérdésre, hogyan lehetne hűvösebb a gép, hová tegyek még 3-4 ventit, azt javaslom, hgy inkább dobja ki a felét, és lékelje meg a rohadt gépet. nem. tesz bele 5 coolinket, és 2 nm szivacsot, mert attól majd halk lesz... :C

    jó, én is szivaccsak kezdtem a htpc-nek nekiesni.

    de előre a légmozgásoakt nehéz megtervezni. általában a gyakorlatban derül csak ki, hgoy a levegő is úgy gondolja-e.

    (#18193) Runo
    ok. így világos...

    (#18194) bandiras2
    ha használnád a linkmodult a hsz létrehozásaokor, akkor talán rá is tudnánk kattintani a képekre. senki nem fog ctrl + c-zni.... :N
    szerk: bocs. látom, közben megtetted.... :B

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák