Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz kennystyle #81434 üzenetére

    Hányszor eszel?
    Mennyi a fehérje?

    Ha kómázol a CH-tól, akkor ne erőltesd, helyettesítsd nyugodtan zsírral. Nem működik mindenkinek.
    450g körül már én is át tudnám aludni a fél napot, mert 5x eszem egy nap és ez minimum 90g CH lenne étkezésenként.

    A fehérje és a zsírbevitel legyen meg, ezt kivonod a tervezett kalóriákból, a maradék a CH.
    Ha ez soknak bizonyul, akkor lecserélsz 50 CH-t zsírra az edzés előtti kajákból.

    Az egy dolog, hogy zabálás után álmos mindenki és el is alszik, de az alvással töltött idő és az alvás minősége 2 különböző dolog.
    Szerintem azért alvás előtt 1-1,5 órával már nem kellene nagyot zabálni és attól is függ mit.
    Nem ugyanaz, aha csirkepörköltet eszel tésztával és savanyúsággal vagy ha eszel egy almát, fél doboz túrót és egy pár db kekszet. CH-ra lehet mindkettő ugyanannyi, de a másodikat megemészted 1-1,5 óra alatt.

    van róla irodalom, ha hazaértem, küldök hozzá linket.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák