Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz #64052736 #81037 üzenetére

    Én csak kérdeztem és elég magasról érkezett a válasz, de számomra továbbra is egy önellentmondás amiket leírsz.

    A verseny szó egyszer sem szerepelt a hozzászólásomban, amire azért leírtad 4x, hogy te nem akarsz versenyezni. Azt írod számodra egy utazás a futás és nem a számokért csinálod, utána meg hogy célod a fejlődés, ami ugye a teljesítmény javulása/növelése. :F

    "Este megint megyek és csak azért is mérem, hogy neked rossz legyen olvasni. :DDD Mert bizony ki fogom írni ide. ;]"

    Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni, ezek a te fikcióid... Én ahogy a hozzászólás elején is írtam, csak kérdeztem. Nekem nem lesz se jobb, se rosszabb attól hogy te hogy futsz, de ha egy hónapig nem futsz, nekem attól se fog jobban menni. Kicsit olyan ez mintha a futóversenyen a jobb helyezettre haragudnál, mert nem sikerült megelőzni... dehát válljon egészségedre. :R

    "A következő miatt: nem nyerhetek és valószínűleg nem állhatok fel a dobogóra, akkor meg minek?"

    Na látod, ezzel a hozzáállással ezt nem is fogos soha megérteni! :U

    Asszem csatlakozom Bandushoz, aztán majd én is írok ha megtanultam futni. :B

    u.i:

    tomcica nagyon haragszom rád, amiért pár éve a Szegedi Félmaratonon előttem értél be! ;] :P

    [ Szerkesztve ]

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák