Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz jimpo #60773 üzenetére

    Jimpo arra azért figyelj a Stryd-nál, hogy szép a marketing szöveg, hogy halál pontos a dobozból kivéve, de ezt azért érdemes fenntartással kezelni. :U

    Nekem már évek óta megvan, de az első pár hétben szívtam vele becsülettel... toltam a versenytempót edzésen és nehezebben ment mint szokott, magasabb is volt a pulzus, nem értettem... viszont évek óta ugyanazok a kerékpárúton futok, már beégett az agyamba hol csippannak a kilóméterek és ez sehogy nem akart összeállni. Aztán kimentem 400 méteres pályára és kiderül, hogy kell azért azt a Strydot kalibrálni. :K

    Futottam 10 kört az 1-es sávban folyamatosan ugyanazon a vonalon, aminek elvileg 4000 métert kellett volna adnia és asszem valami ~3900 méter lett. A lényeg, hogy 102.7 -es kalibációs faktort kellett beállítani neki és onnantól kezdve atom pontos.

    A rekortán pálya csak egy 100 cm széles sáv, ami 400 méter körben és ha adott villanyoszloptól indulok, az 1 méteren belül ugyanott csippan minden körben. :K

    ---

    Amúgy én Vaporfly Next%-ban futottam, így 2020/10/15 óta került bele 205 km. :D Sajnálom, hogy amikor én vettem karbonlapos cipőt már nem volt 4%, mert ennek az esőkabát felső része (Vaporweave) annyira azért nem tetszik... A 4% Flyknit felsőrése vagy az Next% 2 -nek az Atomknit felső része sokkal komfortosabbnak tűnik.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák