Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Nos, eljött az idő, amikor az 1700 km-t megjárt Nike Dart 8 cipőmet nyugdíjaztam. Tudom, már rég le kellett volna cserélni, meg jól szétcseszi a lábamat, meg stb... De egyszerűen annyira kevés kopás volt rajta és annyira megszerettem, hogy nem volt szívem. Most viszont a talpán hátul már egy helyen eléggé elkopott a minta, ezért cserés lett. Viszont tényleg annyira jó állapotban van még, sehogy egy szakadás, foszlás, semmi, hogy simán felhúzom majd még utcára...

    Utódja egy Nike Dart 10 lett éppen. Viszont lehet, hogy nem 16 km-en kellett volna felavatnom, kicsit elfogytam a végére. Olyan volt, mintha valami párnákon lépkedte volna az első 10-ben, aztán "szerencsére" szépen beletapostam a betétet a talpába és visszatért a régi érzés. Az a párnázott dolog nem igazán tetszett, sokkal nehezebb volt számomra úgy futni, mintha egy zseléből kellett volna kiemelnem a lábamat. Hozzáteszem, utcai viseletnek biztos nagyon kényelmes lehetett volna, hiszen, amikor elkezdtem futni, olyan volt, mintha valami pihe-puha mamuszban lennék.

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák