Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t1

    addikt

    Sziasztok.

    Csütörtökön szeretném elkezdeni a résztàvozàst, kezdésnek hogyan àlljak neki 8-10x400 legyen? Tempóban mit érdemes belőni ami a csövön kifér minden körben vagy inkàbb egy közepesen erős ismétlések legyenek ? A cél mindenképpen az lenne , hogy gyorsuljak rövid és hosszabb tàvokon is , gondolom azért ehhez elég sok edzés kell.

    A màsik dolog, cipő vàlsàgban vagyok, lehetséges, hogy eddig rossz cipőben futottan eddig? ( ASICS Gel Phoenix 6 ) làbvizsgàlaton nem voltam de eddig kényelmesnek éreztem viszont most volt alkalmam kipróbàlni egy Saucony Ride 7-et és az a tapasztalatom, hogy sokkal jobban tart de nehezebbnek érzem a cipőt csillapítása marha jó viszont nem éreztem bennr azt, hogy ebben tudnék félmaratont futni, utàna felvettem a sajàtomat (400km van benne) és ugyan jó benne lenni könnyebb is de a tartàsa a bal bokàmnàl mintha nem is lenne olyan érzésem volt mintha kicsúszna a cipőből befele az aszfalt fele a làbam... akkor most mi lehet ? Lehet nem is volt jó a cipő ( amit azért kétlek mert sosem fàjt benne a làbam ) vagy szimplàn ennyire elkopott volna és azért érzem olyan jónak de mégis màsnak a Sauconyt?

Új hozzászólás Aktív témák