Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilu7

    senior tag

    Csak nem állom meg...
    Kedves Ákos! Azt viszont nagyon becsüld meg, hogy ilyen kulturált társaságba csöppentél. Az eddig elhangzott megjegyzések nemcsak a fejhallgatós témában hasznosak. Fogadd meg őket az élet egyéb területén. Továbbá legyél hálás, mert egy kevésbé toleráns közösségben verbálisan már darabokra szedtek volna. Amennyiben pedig ez egy valódi (értsd nem virtuális, hanem hús-vér) közösség lenne, akkor lehet, hogy igaziból is...
    Nem tudom manapság hogyan formálódnak a közösségek a nagyon fiatalok körében, de régebben az újoncok egy társaságban (például egy edzés) meghúzták magukat, tanultak, nem szóltak bele mindenbe, nem nagyzoltak. Illetve volt aki igen, de őt akkor nem nagyon irigyeltük... Viszont normális hozzáállás esetén segítettek és tanítottak az öregek. Példabeszéd és közhely OFF. :DDD
    A másik topikban a csajozós témát most kihagyom. :D
    schawo: Szerintem ez nem ellene irányul, mindenki inkább segíteni próbál. Pont azért kell felhívni a figyelmét a hülyeségekre, mert fiatal, hadd tanuljon. Ráadásul szerintem tényleg elég kulturált a társaság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák