Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    Gustard H10

    DAC: NuPrime DAC-9
    Kábelek: Sommer Cable Aqua Blue XLR, Neo d+ Class A USB
    Fejes: Hifiman HE400S + Focuspad A párna

    Megvan már egy ideje, pár szót illő írnom róla.

    Képeken nem tetszett túlzottan, de élőben egész korrekt, nem esik rosszul ránézni. Minőségre oké, a ház megfelelően vastag, jack aljzat jó szoros, poti finoman jár, stb, stb. Egyedül a bekapcs gomb lóg ki kissé, elég olcsó hatású nyomkodva.

    Picit, de tényleg picit meleg karakter a hangja.
    Tér: Tere szép nagy, 3D-s, szeressük az ilyet. 10/10
    Mély: Határozottan, erőteljesen, de feszesen közvetíti ezt a tartományt, van egyfajta végtelenség érzése (remélem értitek miről beszélek). 10/10
    Közép: Megfelelően jelen van, részletesen, természetesen. Ebbe se tudok belekötni. 10/10
    Magas: Kiterjedt (nem kiemelt), de teljesen mentes a karcosságtól, ne adj isten visítástól. Picit puhára van véve, kis ködösség megfigyelhető itt, de nekem nem zavaró mértékben. 8.5/10

    Úgy megzavarja a HE400S-t, hogy csak néztem, őszintén rácsodálkoztam... Ennyire jól még nem hallottam szólni. Erőnek egyébként sincs híján, valószínűleg bármilyen fejhallgatóval jól elboldogulna. Gain kapcsolók hasznosak, bár én alapbeállításon használom, így megfelel mindenhez. Zaj nincs, semmi, zéró, az érzékeny Audio-Technica ATH-E40 fülesemmel sem.
    Szóval mondanám, hogy grat Gustard, így kell ezt, de... Ez egy módosított Violectric V200. A kínaiak érdeme inkább csak annyi lehet, hogy értelmes módon nyúltak hozzá (pl. más opa, rövidebb jelút, még inkább dual mono szerű kialakítás). Mondjuk ezért is jár a pacsi. :)
    Simán a legjobb ár/érték arányú erősítő, amit valaha hallottam. Jelen pillanatban 97000 Ft körülre jön ki a fennti linkről megvéve, ennyiért nincs jobb. Kész, pont. :K Ha kétszer ennyibe kerülne se húzgálnám a számat, szóval gondolhatjátok...

Új hozzászólás Aktív témák