Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz contaxg #36369 üzenetére

    én azt két jó dolog tökéletes illyeszkedésére szoktam használni. itt meg két nem kifejezetten élvezhetőből lesz hallgatható.

    EQMontoya: mert a canamp egy részlettelen mosoda. ezért. Dögös zenei hangja van azt rá lehet mondani de egyszerűen keni el a fenébe a zenét. klónt is eredetit is hallottam. k701 mellé tényleg okés. az meg egy iszonyatosan részletező lélektelen fejes az én koordinátarendszeremben. azon a canamp kenése dögössége segít sokat. a végeredmény hallgatható.

    a20at nem hallottam.

    amugy az én véleményeimet tessék nyugodtan ignorálni. 30-40 éves planar fejeseket hallgatok kizárólag, ahhoz illesztett sorral. nekem megvan amit akartam nincs már upgradeitis se semmi. Több király fejesem van itthon mint amennyit tudok hallgatni. fejeserősítő itthon is melóban is. dac szintén. Én tudom nekem mi jó és mi kell nekem minden más nem jó. szóval tényleg nyugodtan nem kell foglalkozni velem :)

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák