Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Ba cy lus #101129 üzenetére

    Akkor miért nincs itt minden vájtfülű kollégának 650-e? Schawo is, te is csak 1-1 adatpont vagytok, de van itt még jó pár kolléga, aki legalább annyira, hanem jobb hallgató és nem a 650 mellett tette le a voksát, sőt rosszat is tudna írni róla. Tudom, tudom, szar az erősítője mindenkinek, aki a 650 felsőbbrendűségével nem ért egyet. :D

    Én amúgy nem vagyok vájtfülű és nem azért nem tetszett annyira, mint a quad, mert az lennék. Elhiszed, hogy a világ legjobb erősítőjéről is tudna nem annyira tetszeni? :) Jó fejesnek tartom, amit mindenkinek ki illik próbálnia, hogy tetszik e vagy nem. Polllen se véletlen kötött ki annál, de nem mindenkinek való. A quad is a legtöbb embernek nem tetszik vagy csak bőven nem annyira, mint nekem, de nálam akkor is favorit és kimagasló.

    Nem csak ízlésről beszéltem, hanem prioritásokról is, ne terelj! 2 vájtfülű ember kereshet tök más minőséget a zenében.

    [ Szerkesztve ]

    "De hát ez a demokrácia, ugye, hogy sok különböző érdekcsoport, hosszas egyeztetés után megállapodik abban, hogy érdemi változás azért mégsem lesz."

Új hozzászólás Aktív témák