Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz emiki6 #100528 üzenetére

    Ezt nem azért írom, hogy megmérgezzem az örömöd és azt sem állítom, hogy szar jelet ad a pc-d vagy az e70v nem jól szűr, csak hiába vagy te valamiről meggyőződve, ha a meggyőződésed alaptalan.

    Nem tudom milyen jelet ad a gépem, de mivel az olcsóbb SDAC-kal is jól szerepelt, feltételezem annyira rossz nem lehet. Aki ért hozzá véleményezze: [link]

    Az X-es chipset meg a "de a topping aszonta" nem biztosíték.

    Akkor legyen oké, nem értek hozzá, akkor legyen a meghallgatás a biztosíték, amit a füleim mondanak.
    Számomra a fülem a biztosíték, hallottam ilyen rendszert is amiről írtam is.

    Streamer: Lumin U2 Mini
    DAC: Holo Spring 3 KTE
    Erősítő: Ferrum Oor+Hypsos
    Fejhallgató: Hifiman Susvara

    Jobb klikk és Google keresés, ezek nem kétfilléres cuccok. Streamer meg amit akarsz.
    Ott azért maradt alul az Audio-technica, mert amibe bele lett kötve az inkább a Hifiman-hez passzolt.

    Igaz bő fél éve volt, de azt mondom ami most jelenleg van nekem és aközött, nem ég és föld a különbség, pláne ezzel a E70V upgrade-del. Persze lehet nekem mondani hogy igenis de, de én azt mondom hogy márpedig nem. Az én emlékezetem és füleim azt mondják. Még azt is megkockáztatom hogy egy random embernek is jobban tetszene az Audio-Technika az én cuccaimmal ahogy van, vagy azt mondaná elenyésző a különbség, vagy kicsit más de nem feltétlenül jobb, csak más.

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/akg_k272_hd_kivalo_allapot/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák