Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjxb90

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Egy technikai kérdéssel fordulnék hozzátok sütés terén: nem is olyan rég sikerült frissíteni a konyhai "eszköz parkot" ami azért is volt fontos számomra mivel soha életemben pl. nem volt egy normális sütőm (ne haragudj karancs, ideje volt) és most sikerült beszerezni egy plus steam funkciós elektromos sütőt. Ebből adódik kérdésem is mivel nem tudom egyelőre a helyes választ: plus steam funkciónál mi a helyes használat / sorrend? A leírásban nekem úgy tűnik hogy a víznek fenntartott mélyedésbe kell önteni a vizet, majd beállítani a hőfokot és megnyomni a szükséges gőzfunkció gombokat. De ez esetben mi lesz az étellel? Gondolom nem a hideg sütőbe kell tenni..vagy mégis? Ha viszont várok az étel behelyezéssel akkor a következő sütő nyitásnál elpárolog a víz :D Elnézést ha kicsit off-topik / blőd a téma, de úgy gondoltam az itt lévőknek biztos van ezzel tapasztalata :)

    ui: ha valaki ily módon készített már pl zsemlét, kenyeret, kíváncsi lennék hogy készítette el (mire kell odafigyelni, kell-e több idő neki így vagy úgy, stb..)

    köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák