Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz inf3rno #3051 üzenetére

    Én ki szoktam kenni zsiradékkal (ez lehet rendes zsír, vagy ha éppen nincs otthon, akkor margarin) az oldalát, és megpörgetek benne egy fél marék lisztet, hogy nem érintkezzen közvetlenül a kenyértésztával. Bár mi nem vagyunk zsírmentes diétán, így nem tudom, mi lenne a jó neked:( Izé, sütőpapírral bélelve próbáltad már?
    A szilikont meg nem próbáltam soha, tudom, hogy olyan műanyag, ami érintkezhet kajával, de nekem már
    tapintásra is meh, így kimarad az életemből.

    A legtöbb esetben, bármit sütök (tésztát, húst, stb.), az elejét egy picit megküldöm hővel, aztán meg lejjebb veszem. Ez alól kivétel a piskóta, azt egyenletesen 160 fokon sütöm (villanytűzhelyem van), és mielőtt pont kész lenne (látszik rajta, hogy még kábé két perc kéne neki), elzárom, és békén hagyom a sütőben kihűlni:) Nem is esett még össze:)

    Pizzába én teszek minimális mennyiségű margarint vagy olivaolajat (utóbbit, ha éppen van otthon), és tolok bele érzésre bazsalikomot és oregánót. Szeretek fűszerezni:)

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák