Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Tibiajax #6521 üzenetére

    Az egyáltalán nem meglepő, hogy különböző embereknek különböző filmek tetszenek. De megmondom őszintén, kezd kicsit unalmas lenni, hogy vagytok páran, akik lassan csak úgy vagytok képesek véleményt nyilvánítani, hogy mások értékelését kifigurázzátok, leszóljátok, humorosnak vélt kiszólásokkal fikázzátok. Ha valami tetszik nektek, akkor aki nem ért veletek egyet, az boozi, vagy csak szimplán nem tudja élvezni a jó mozit, illetve brühühü. Az ellenkező eset vice versa működik természetesen.

    Már a TDKR kapcsán is összeszólalkoztunk ezen, hiába a haverság meg minden, nekem egyre nehezebben veszi be a gyomrom ezt a fajta mentalitást. De félre ne érts, ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek aki képtelen túltenni magát azon, hogy másként látunk, értékelünk dolgokat. A hisztit megelőzendő, személy szerint mindenki véleményére kíváncsi vagyok. Amire rohadtul nem vagyok kíváncsi, az az, hogy miért segghülye mindenki aki másképp vélekedik. Persze ez egyéni szocproblem, csak az okfejtésed kapcsán kikívánkozott belőlem a sajátom.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák