Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    Out of the Furnace
    8/10

    Vigyázat! Lehet, hogy spoiler!

    Tetszett. Valaki írta, hogy neki nem jött be, mert Christian Bale lenyom mindenkit egy szál puskával. Ezt megcáfolnám, semmi olyan nincs benne, ami a "való életben" nem történhetne meg. Emiatt volt is bennem némi fenntartás. Az igazság az, hogy tudni lehetett, hogy mi lesz a film végkimenetele, de ettől függetlenül a nyomasztó hangulat az, ami rányomja a bélyegét az összhatásra. A gyár, a kilátástalanság, a "vidéki" emberek... stb. Volt egy-két rész, amit jobban kifejthettek volna (gázolás, börtön), de ettől függetlenül jól szórakoztam. Tetszett, hogy nem takartak ki dolgokat, hanem a pofádba nyomták a valóságot, a brutalitást. Számomra szokatlan volt Woody Harrelson-t ilyen keménylegény szerepben látni, de kifejezetten jól állt neki, jól hozta amit hoznia kellett. Különösen szimpatikus volt, hogy ennyi ismert színész volt a filmben és nem éreztem úgy, mintha túl akarnák egymást licitálni a szerepükkel. Kellemes meglepetést okozott Forest Whitaker és Sam Shepard megjelenése is.

    S a másik ami nagyon bejött, hogy (még) nem találtak ki idióta magyar címet neki, de kíváncsi vagyok, hogy mit fognak ráaggatni.

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák