Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Kergeboci #151230 üzenetére

    Egy hétórás filmhez (szünetekkel is) komoly mértékben szükség van akaratra, kitartásra és fenntartható koncentrációra. Gondolom, az ismerősödnek megvan mind a három (:R ) - nálam kb. 2.5-3 óra után az utóbbi rohamosan elkezd romlani, úgyhogy erőltethetem a dolgot, de csak a neve lenne meg, hogy egyben megnéztem, valójában csak egyben végigültem volna.

    A Sztalkerben mi érintett olyan súlyosan? Nekem sem teljesen kerek a film, de nekem sokkal inkább az a gondom vele, hogy nem ütött eléggé. Elméletileg kellett volna neki, zseniális, ahogy Tarkovszkij lassan, módszeresen, kívülről befelé lebontja a motivációkat és a rejtett gondolatokat, de valamiért ez csak intellektuálisan jött át, zsigerileg nem :F

    #151232 Miklós315 : köszi, a Werckmeiser harmóniákat meg a Torinói lovat is biztosan meg fogom nézni, és vszleg nem fogom 25 évig tilitolizni :DDD Gondolom, ha Tarr a 90-es évek elején ilyen mélyen le bírt ásni az emberi lélekbe, akkor 20 évvel később akár sokkal messzebb is eljuthat. És ez bizonyos szempontból elég ijesztően hangzik :Y

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák