Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mik76 #144842 üzenetére

    a matrix érdekes, mert 20éve középsuli idején egyik télen majd 1 hónapig napi szinten megnéztem videocd-ről, felirat nélkül, angol hanggal :) baromi sokszor láttam, majd később csaptunk többször is olyan délutánt, amikor egyben daráltuk a trilógiát... 2000-es évek közepén viszont elmúlt a varázs és azóta egyik részt sem láttam... nem is érzek ingert, hogy újra elővegyem bármelyiket...

    a matrix idején kijött mellékesen a 13. emelet amit több év késéssel láttam, hasonló a sztori (csak nem annyira akció-orientált) és ezt a filmet pár évente előveszem :K nálam ez sokkal jobban öregedik: egy korrekt 1.5órás film, nincs olyan mélyrepülés, mint a matrix2-3 esetében...

    ui: ja és imdb pontozásról annyit, hogy az impostor nem sokkal van 6 pont fölött, mégis szvsz sokkal többet érdemelne... :K ez is egy sokszor újranézős kategória nálam (aki nem látta, annak nyugodtan tudom ajánlani)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák