Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Justice League Snyder Cut (2021)

    Filmként nekem értelmezhetetlen. Ez egy mozgó képregény. Annak meg kvajó. ;] Az első órában kínosan soknak éreztem a lassított felvételeket, ott biztos lehetett volna spórolni fél órát ha normál sebességgel megy :DDD plusz az epilógusból Lex Luthor előtt elvágni és vége azzal hogy Superman nyitja a kabátot. Akkor kb tökéletes lett volna 3 órásra.

    A felesleges hollywoodi nyáltengert kivették (kiscsalád a reaktor mellett) és pöröghetett az akció. Steppenwolf is értelmesebb lett, bár hiányoltam hogy végül ő nem kapott egy kis hátteret hogy miért nem szeretik odahaza.
    Én nem olvastam a képregényeket soha, láttam pár rajzfilmet de azok is hozzáadtak bőven. Mikor Barry elkezdett futni és már tudtam mi fog jönni a rajzfilmekből az áll leejtős volt. Főleg hogy valamelyik rajzfilmben azzal zárnak hogy kiégett Barry "már megint meg kell tennem"...
    Fekete Superman meg OMG király :P

    Szóval szerintem aki benne van a képregényes világban, vagy nézte a rajzfilmeket annak be fog jönni.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák